Svatební agentura poradí ideální místo pro svatbu

Prožili jste překrásné zásnuby se spoustou růží, svíček, dovolenou a prstýnkem na závěr? Už víte, že je to fakt doopravdy a jdete do toho naplno?

Nastává období precizních příprav a plánování, aby váš velký den byl dokonalý. Prvním důležitým rozhodnutím je datum a hned po něm výběr místa. Jaké je však to pravé místo, které dodá tu nejkrásnější atmosféru svatebnímu dni? V České republice je spousta zajímavých lokací, kde bude svatba dokonalá. Ale nemusíte hledat sami. Dobrá svatební agentura je zná a dokáže poradit.

Svatba v přírodě

Nejenže vám ušetří svatební rozpočet, ale je oblíbená u párů, které myslí ekologicky a příroda je pro ně víc než svatební kulisa. A jaké je to ideální místo? Možností je mnoho. Od skal, přes lesy až po rozkvetlou louku, všechny tyto lokace podtrhnou tu pravou romantiku. Stačí se jen dohodnout s příslušnou matrikou, a je hotovo. Samozřejmě, je to trochu náročnější a bez dobré koordinace svatby to nejde. Dobrým příkladem domácích lokací jsou české a moravské hory, které ke konání svatby přímo vyzývají. Pokud máte poblíž Jeseníky, tak jsme tu nalezli krásný a útulný Penzion Kovárna v Horní Lipové, kde jsou na svatebčany plně připraveni. Druhé místo, které můžeme doporučit, je penzion Zikmundov uprostřed Chřibské vrchoviny.

Stodoly, mlýny, statky – svatební obřad a vše ostatní na jednom místě

Tato místa na Vás dýchnou jedinečnou atmosférou venkova a přírody. Pořádání svateb tu bývá časté, a díky tomu mnoho těchto prostor nabízí svatby na klíč. Takže obřad, hostinu a ubytování budete mít na jednom místě. Naše svatební agentka doporučuje: Stodola SuškaStatek Starý TýnHostinec Na Statku, hotelový resort na statku LonyTančírna v Račím údolí nebo Samotu Křemen.

Svatba na zámku – sen mnohé nevěsty

Snad každá žena si v dětství představovala svatbu na hradě nebo zámku, aby si připadala jako princezna. A proč ne? Na těchto místech mají bohaté zkušenosti s pořádáním svateb a na jeden den se tou vysněnou princeznou opravdu stanete. U většiny hradů nebo zámků naleznete i překrásné ubytování. Mezi ty nejhezčí a nejvíce atraktivní místa patří zámek Průhonicezámek Roudnicelednický zámek, novodobý zámek kousek od Prahy Chateau Kotěrazámek Valeč, nebo třeba na překrásný moravský hrad Bouzov.

Svatba na vinici

Vy a vaše drahá polovička milujete víno? Svatba na vinici je to pravé. V České republice je mnoho krásných lokací a my pro vás vybrali tři nekrásnější. Na jižní Moravě je to Vinařství U Kapličky nebo Vinařský dvůr na faře pod Pálavou. Přímo v Praze pak naše svatební agentka doporučuje vinici a restauraci Salabka.

Všechna tato místa jsou jako stvořená pro svatební obřad a hlavně super fotogenická. Díky tomu získáte jedinečné fotky, které mohou rozzářit nejen oči kamarádek a příbuzných, ale taky váš instagramový profil. Pokud ještě pořád nemáte jasno, naše svatební koordinátorka vám ráda poradí.

Pojďte do toho s námi!

Zavolejte nám či napište, rádi si o vaší plánované svatbě popovídáme na nezávazné úvodní schůzce v naší kanceláři nebo vaší oblíbené kavárně.

Kontaktujte nás