Svatební lokality

Známe a máme vyzkoušené krásné tradiční i netradiční lokality pro pořádání svateb v Čechách, na Moravě i v zahraničí. Hrady a zámky, stodoly a mlýny na venkově, luxusní hotely a resorty, kaple a kostely nebo svatba na vinici pod Pálavou či v Provence.

Svatba v přírodě

Nejenže vám ušetří svatební rozpočet, ale je oblíbená u párů, které myslí ekologicky a příroda je pro ně víc než svatební kulisa. A jaké je to ideální místo? Možností je mnoho. Od skal, přes lesy až po rozkvetlou louku, všechny tyto lokace podtrhnou tu pravou romantiku. Stačí se jen dohodnout s příslušnou matrikou, a je hotovo. Pokud máte poblíž Jeseníky, tak jsme tu nalezli krásný a útulný Penzion Kovárna v Horní Lipové, kde jsou na svatebčany plně připraveni. Druhé místo, které můžeme doporučit, je penzion Zikmundov uprostřed Chřibské vrchoviny.

Stodoly, mlýny, statky – svatební obřad a vše ostatní na jednom místě

Tato místa na Vás dýchnou jedinečnou atmosférou venkova a přírody. Naše svatební agentka doporučuje: Stodola SuškaStatek Starý TýnHostinec Na Statku, hotelový resort na statku LonyTančírna v Račím údolí nebo Samotu Křemen.

Svatba na zámku – sen mnohé nevěsty

Snad každá žena si v dětství představovala svatbu na hradě nebo zámku, aby si připadala jako princezna. Mezi ty nejhezčí a nejvíce atraktivní místa patří zámek Průhonicezámek Roudnicelednický zámek, novodobý zámek kousek od Prahy Chateau Kotěrazámek Valeč, nebo třeba na překrásný moravský hrad Bouzov.

Svatba na vinici

Vy a vaše drahá polovička milujete víno? Svatba na vinici je to pravé. Na jižní Moravě je to Vinařství U Kapličky nebo Vinařský dvůr na faře pod Pálavou. Přímo v Praze pak naše svatební agentka doporučuje vinici a restauraci Salabka.

Všechna tato místa jsou jako stvořená pro svatební obřad a hlavně super fotogenická. Díky tomu získáte jedinečné fotky, které mohou rozzářit nejen oči kamarádek a příbuzných, ale taky váš instagramový profil. Pokud ještě pořád nemáte jasno, naše svatební koordinátorka vám ráda poradí.

Pojďte do toho s námi!

Zavolejte nám či napište, rádi si o vaší plánované svatbě popovídáme na nezávazné úvodní schůzce v naší kanceláři nebo vaší oblíbené kavárně.

Kontaktujte nás